Eden Strona GłównaPoprzedni temat «» Następny temat
Miami, city of the future!
Autor Wiadomość
puchatekgram na
Berrylane, bo to fajne forko

o sobie
Szukamy złota budując Denver.

nie ma mnie


Wysłany: 2017-08-05, 13:19   Miami, city of the future!


zaczynamy


"Chodźcie wszystkie piękne panie, zrobimy sobie zdjęcie nago w wannie" :lol:

A jeśli nie chcesz zdjęcia, to i tak chodź! Nie zwlekaj! Obejrzyj z nami "CSI Kryminalne Zagadki Miami" całkiem na żywo. Nadal Cię to nie skusiło? "Policjanci Miami" też na Ciebie czekają. Jest tyle show, które będziesz mógł zobaczyć z bliska! To jest Twój los na loterii, bo to też szansa, żeby stworzyć własny program, który odmieni życiorys więcej niż jednej postaci...
Chociaż raz dotknij stopami słów gorącego piasku Miami Beach, poczuj jak to jest być częścią magicznego miasta.
Statystyki mówią, że jeden na trzynastu mieszkańców Florydy należy do Miami. To więcej niż pewne, że w swoim pbfowym życiu miałeś/aś +/- dokładnie tyle postaci. Jeśli nie, to odpowiedni moment, żebyśmy pomogli Ci uderzyć w statystykę, a nawet ją przekroczyć.
Bo w Miami... Niemożliwe staje się możliwe. Mowa o mieście, które zbankrutowało i powstało na równe nogi, a dzisiaj Cię zaprasza do dalszego imprezowania. Nie stać Cię?
Pierwszy drink na koszt rozgorączkowanej metropolii. A jeśli urwie Ci się film - zaopiekujemy się Tobą - znajdziemy tych, co Ci powiedzą, co się wydarzyło. To więcej niż pewne, że bez Ciebie się nie uda.

pole mistrza gry
- Chcemy zrobić forum prorodzinne (nie, nie będzie 500+ XD), to znaczy, że będziemy prosić Was o to, byście opisali swoje relacje z rodziną, jakie macie stosunek do swoich dziadków, czy znacie swoje kuzynostwo i tak dalej. Ma to związek także z możliwymi aktywnościami MG wobec Was, który może Was czasem poinformować o tym, co słychać u Waszych krewnych.
- Ponadto jeśli określicie, że Wasza rodzina mieszka w Miami i wskażecie dzielnicę, w której mają swoje lokum, to niektóre wydarzenia z dzielnic będą również na Was rzutowały, choć tam już nie mieszkacie.
- Na forum będzie działał system punktowy, z czego zebrane punkty użytkownicy będą mogli wymieniać na atrakcyjne nagrody nie tylko dla postaci, ale także, co chodzi o udogodnienia dla siebie. Np. jeśli założymy, że każdy użytkownik może mieć po 1 multikoncie z danego statusu majątkowego, to dzięki zebranym punktom będzie mógł "kupić" możliwość zrobienia konta ze statusem majątkowym, który otrzymał w grze już dla innej postaci itd. Więcej dowiecie się o tym na forum.
- Miami to miejsce, w którym działa wiele organizacji charytatywnych, Wasze postaci będą mogły zapisać się do jednej z takich organizacji i aktywnie tam działać dzięki MG, który będzie wysyłał Wam odpowiednie zlecenia od przełożonych, które będą polegały na wykonaniu prostych czynności w stylu - rozdawanie ulotek, o których będziecie musieli wspomnieć w kilku postach, im większa ilość postów, w którym o tej czynności wspomnicie tym więcej rozdanych ulotek i wyższe dochody tej fundacji. Na wykonanie jednej czynności będziecie mieć 10 dni, po czym odsyłacie do MG wiadomość z linkami do postów, w którym zawarliście to co mieliście zrobić i za to przydzielone są Wam punkty : jeden post = jeden punkt. Osoba, z największą ilością punktów zostanie nagrodzona pod koniec każdego miesiąca.
- Warto zaznaczyć, że na forum MG, będzie również zintegrowany z użytkownikami. Jeśli użytkownik nie wykona zadania, to MG będzie kontaktował się z graczem, aby dowiedzieć się dlaczego to nie zrobił. Chcemy się dowiedzieć, co graczom nie odpowiada w takich ingerencjach i stworzyć przyjemną formę rozgrywki dla wszystkich. Oczywiście weźmiemy też pod uwagę wiadomość "nie jestem zaintresowany" :lol: . MG będzie obecny, ale bardziej jako dobry duszek niż pasmo nieszczęść, oczywiście czasem się zdarzy coś negatywnego, ale nikt ręki nie straci.
- MG będzie obowiązywał wszystkich użytkowników, ale tak jak pisałyśmy wyżej, w trakcie funkcjonowania forum będziecie mogli nam dać znać czy atrakcje przygotowane przez MG wam odpowiadają czy nie. Tym, którym się spodobają będziemy serwować je dalej, a tym którym nie, przestaniemy przeszkadzać. Jednak na początek chcemy dać szansę każdemu użytkownikowi, może akurat zmieni zdanie o MG i przekona się do gry z nim. :lol:
- Oprócz tradycyjnego MG, który będzie czuwał nad losem Waszych postaci, zostaną wprowadzone także postacie NPC, które będą mieszkańcami Miami, właściciele firm, biznesmani, przewodniczący organizacji charytatywnych, kapitan wyczieczkowca… postaramy się tu o różnorodność, by każdy znalazł coś dla siebie. Każda postać będzie musiała określić swoje koligacje z minimum trzema z nich. Nie muszą być to jakieś mocne relacje, mogą się znać z widzenia, może to jakiś przyjaciel ojca twojej koleżanki? Liczymy na Waszą inwencję twórczą. Koligacje te będą wklejane do tematu powiązań postaci NPC, postacie NPC będą same tworzyły plotki i wywoływały niesnaski wśród postaci, będzie to taka swoista Gossip Girl, nawet nie wiecie kiedy barman z hotelu przy porcie zacznie tweetować, że widział swoją koleżankę z dzieciństwa w towarzystwie japońskiego biznesmena. Czy to będzie prawda, to już inna sprawa.
- Wprowadzone zostaną Skrzynki, w których będziecie mogli umieszczać wszystkie swoje najważniejsze rzeczy takie jak: spis rozgrywek, wpisy w pamiętniku, może ktoś będzie chciał do Was napisać list? To też będzie mógł umieścić to w tym temacie. Tam też będą pojawiać się informacje od MG, a także emaile od pracodawców, może poczta tradycyjna i wiele innych. Brakowało nam takiego miejsca na forum i doszłyśmy do wniosku, że skrzynki mogą po prostu połączyć wszystkie elementy.
- The Sims Miami - kojarzycie pewnie jak w grze The Sims po tym jak Wasz Sim poszedł do pracy dostawało się informację “twój szef wyszedł zostawiając Ci do zrobienia to i to a. wołasz kogoś by zrobił to za ciebie b. ciężko pracujesz nad zadaniem”, mniej więcej na tym samym będzie polegać ta zabawa. Będziecie wybierać z dwóch zaproponowanych przez MG opcji, a później dostawać wiadomość zwrotną z tym jak to się dla Twojej postaci potoczyło.
- Fabuły związane z miejscami pracy.
Myślimy o tym, by wprowadzić fabułę łączącą ze sobą kilka miejsc pracy, np. firma ochroniarska, chroni hotel, w którym odbywają się castingi do nowej edycji programy you can dance. Mamy tu zaangażowanych wszystkich ochroniarzy, pracowników hotelu, ludzi z branży telewizyjnej i uczestników, wszystko to w ramach jednej fabuły. Oczywiście to jest tylko takie wytłumaczenie, te właściwe fabuły zostaną Wam udostępnione razem z listą miejsc pracy bliżej otwarcia forum.

organizacja
- nie jesteśmy jeszcze zdecydowane ile dzielnic mieszkalnych spotkacie na forum, ale postaramy się o różnorodność i udostępnienie Wam odpowiednich możliwości! Istotne w tej chwili jest jednak to, że każda dzielnica będzie miała swoją specyfikę, swój opis. Decydując się na wybór mieszkania, godzicie się tez na ten opis i akceptujecie, że stworzone warunki mogą mieć wpływ na to, co się dzieje za Waszym oknem itp.
- Ponadto, za mieszkania, chcemy wprowadzić “opłaty”. Przy akceptacji KP każdemu zostanie przyznany status majątkowy, żeby nie było sytuacji, w których to, osoba bezrobotna ma willę, bo to jednak mało prawdopodobne. W planach jest 5 stopni statusu majątkowego i według nich będą też tworzone mieszkania. Tych najbogatszych będzie stać na te najdroższe mieszkania, a Ci najbiedniejsi będą musieli się zadowolić wynajętym pokojem. Możliwe jednak, że będziemy organizować sezonowe okazje, kiedy mieszkania z wyższego statusu majątkowego będą dostępne w ramach promocji, również dla innych! Wracając jednak do opłat za mieszkania, to będzie to respektowane w sposób prosty. W zależności od tego czy będzie to mieszkanie drogie czy tanie, trzeba będzie np. rozegrać jedną grę w ciągu miesiąca w mieszkaniu, lub wspomnieć w kilku postach, że coś się w tym mieszkaniu robiło. Nie będą to jakieś wielkie rzeczy, także każdy się pewnie wypłaci!
- W sprawie social media na forum trwają jeszcze rozmowy, ale zastanawiamy się nad twitterem. Nie chcemy być oryginalne na siłę, ale wydaje się nam to przystępna forma ze względu na to, że oprócz tradycyjnego dodawania zdjęć, może również dodawać tweety, krótkie teksty, co może Wam pomóc np. w internetowym kontakcie z innymi postaciami.
- Jeżeli chodzi o forum to wygląd mamy mniej więcej w 80% gotowy, zostało nam uzupełnianie tematów i prace organizacyjne. Jeżeli ktoś chciałby Nas wesprzeć i służy pomocną dłonią, to serdecznie zapraszamy do współpracy, każda pomoc mile widziana <3
- W skład administracji w tej chwili wchodzą: Yenna i Puchatek aka Pani Cyc.
- Na ten moment brak informacji o wyglądach zajętych przez administrację, a również o dacie otwarcia forum.


poszukiwania administracji


_________________


    i found a girl stronger than anyone i know
[Profil]
  [prezentacja] [warsztat graficzny]
   Podziel się na:  
thayikogram na
trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym

o sobie
hejtuję bo lubię, hejtuję bo mogę; z zamiłowania przewodzę szajką najbardziej znienawidzonych graczy ever

już nie gram, papa


Wysłany: 2017-08-05, 13:28   

Wszystko fajnie i w ogóle, samo Miami do mnie przemawia, ale trochę nie czaję jednej rzeczy - macie forum, które jeszcze funkcjonuje i nagle robicie nowe? Dacie radę ciągnąć dwa projekty? Czy po prostu macie zamiar zrezygnować z poprzedniego? Nie zrozumcie mnie źle, ale no trochę dziwnie to jednak wygląda i mnie osobiście nieco zraża, bo może warto byłoby część z tych pomysłów po prostu wprowadzić na NY, żeby znowu stanęło na nogi, a nie zaczynać nowy projekt, kiedy poprzedni jeszcze jakoś żyje? Hm? ;)
Niemniej, powodzenia życzę!
_________________
[Profil]
  [prezentacja]
   Podziel się na:  
Yennagram na
nerwach zazdrosnych pbf'owców

o sobie
w wolnym czasie irytuję ludzi zawartością swojego profilu i stanowię inspirację dla pseudohejterów xd


Wysłany: 2017-08-05, 13:30   

Cześć Madzia <3 Informuję Cię zatem, że tak, damy radę prowadzić dwa projekty! Gdybyśmy miały zamiar rezygnować z forum jakim jest NY, to zrobiłybyśmy to po jakiś 3 miesiącach jego funkcjonowania, a nie po 1,5 roku. <3 Nie martw się na zapas! Gdybym nie miała czasu na nowe fora, to nie angażowałabym się w tworzenie nowej szaty graficznej Edenu, ani w kilka innych spraw, które być może będziecie mogli oglądać już niedługo.
Mimo wszystko doceniamy troskę i cieszymy się, że nadal NYC pozostaje w serduszkach pbfowiczów :hug3:
[Profil]
  [prezentacja]
   Podziel się na:  
thayikogram na
trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym

o sobie
hejtuję bo lubię, hejtuję bo mogę; z zamiłowania przewodzę szajką najbardziej znienawidzonych graczy ever

już nie gram, papa


Wysłany: 2017-08-05, 13:34   

Świetnie, w takim razie może nawet się pojawię :hihi: 8)
_________________
[Profil]
  [prezentacja]
   Podziel się na:  
Asamigram na
Zalegam na NYC

o sobie
Razem z Gamorą ratujemy galaktykę!


Wysłany: 2017-08-05, 13:39   

Zostałam kupiona tym:
Cytat:
- MG będzie obowiązywał wszystkich użytkowników, ale tak jak pisałyśmy wyżej, w trakcie funkcjonowania forum będziecie mogli nam dać znać czy atrakcje przygotowane przez MG wam odpowiadają czy nie. Tym, którym się spodobają będziemy serwować je dalej, a tym którym nie, przestaniemy przeszkadzać. Jednak na początek chcemy dać szansę każdemu użytkownikowi, może akurat zmieni zdanie o MG i przekona się do gry z nim. :lol:

Wreszcie ktoś ma zdrowe podejście do MG czyli podsuwanie marchewki, ale nie zmuszania do zjedzenia jej. Często o tym wspominałam w dyskusjach w Oku.

Życzę Wam powodzenia i mam nadzieję, że projekt się uda <3 .
_________________
What is a jaeger? A jaeger is the pinnacle of human invention. When the monsters came, we did not wait for heroes to fall from the sky and save us. We saved ourselves. Innovation is our superpower. What is a jaeger? It’s you, times a thousand, tall as a mountain, with a beating heart that burns as bright as the sun! Enabling us all to become the most heroic version of ourselves.
[Profil] [WWW]
  [prezentacja]
   Podziel się na:  
insomniagram na
the last and only NY no i na Jose się skusiłam no ;)

o sobie
nie płacz, kiedy odjadę, bo mnie już nie będzie i nie wrócę bye bye PBF </3


Wysłany: 2017-08-05, 15:32   

a więc to to cudo kryło się pod: http://www.lemoncity.wxv.pl/
i nagle z dnia na dzień wyparowało ^^
_________________
[Profil] [WWW]
  [prezentacja]
   Podziel się na:  
puchatekgram na
Berrylane, bo to fajne forko

o sobie
Szukamy złota budując Denver.

nie ma mnie


Wysłany: 2017-08-05, 16:01   

Thayiko Mamy nadzieję, że się pojawisz <3 Zapraszamy 8)

Asami Cieszymy się, że nasz MG spotkał sie z Twoją aprobatą xD Myślimy, że to najwyższy czas żeby zmienić trochę wizerunek Mistrza Gry <3 I dziękujemy za miłe słowa <3

Insomnia tak to byłyśmy my, ale ten adres do Nas nie przemawiał więc zmieniłyśmy ;)
_________________


    i found a girl stronger than anyone i know
[Profil]
  [prezentacja] [warsztat graficzny]
   Podziel się na:  
insomniagram na
the last and only NY no i na Jose się skusiłam no ;)

o sobie
nie płacz, kiedy odjadę, bo mnie już nie będzie i nie wrócę bye bye PBF </3


Wysłany: 2017-08-05, 16:13   


Link

Powodzenia życzę, może wpadnę :evil:
_________________
[Profil] [WWW]
  [prezentacja]
   Podziel się na:  
whatevergram na
nope

o sobie
mistrz ucieczki w wielkim stylu

Wysłany: 2017-08-06, 20:44   

Kilka razy widziałam zapowiedź Miami i jakoś nigdy nie było mi dane zagrać, a widząc Yennę i Cycusia wiem, że forum mnie nie zawiedzie. Czekam cierpliwe kochane, nawet mam już pomysł na postać, a miałam iść na pbfową emeryturę :(
Powodzonka i pewnie się do Was odezwę! <3
[Profil]
    [prezentacja] [warsztat graficzny] [warsztat techniczny]
   Podziel się na:  
poliszongram na
nie wiem, szukam

o sobie
gucci gang

Wysłany: 2017-08-10, 19:17   

Oj, Miami... Miasto, które pokochałam jeszcze za dzieciaka, gdy oglądałam CSI, więc macie moją miłość za samą lokację! Jednak nie przyszłam tutaj, by tylko was wychwalać, ale głównie po to, by przedstawić wam małą pulę pytań dla ciekawskiej (mnie).
1) Wspominacie o punktach, które otrzymują gracze i chciałabym się dowiedzieć na jakiej konkretnej zasadzie by to działało? Zadania specjalne? Gra w jakiejś określonej lokacji czy coś? No po prostu z czym to się je.
2) Gra z mistrzem i npc... No już tyle obietnic było z tym związane, że wiarygodność tego zdarzenia traktuję jak obietnice rządu:) Jednak może mi coś przybliżycie? Zaciekawicie? Czy będzie można tworzyć np. rodzinę postaci NPC? Czy same będziecie jako administracja dbać o te postacie, czy może zaangażujecie chętnych graczy? No i eventy, liczę, że wymyślicie coś kreatywnego, bo w sumie po zapowiedzi wydaje mi się, że macie chęci i pomysły, by uczynić forum lepszym!
3) No właśnie, te nagrody za punkty... Może zdradzicie, co takiego gracze otrzymają?
4) Co do jakiegoś komunikatora, to twitter nie wydaje mi się atrakcyjny? Po sobie wiem, że z tego nie korzystam i nie wiem w sumie co tam się robi, jak to wygląda? Może postawicie na zwykłe sms, albo messengera (bo to najpopulanriejsze) no i tradycyjny instagram. A dla urozmaicenia jakieś spotted i hated czy coś XD
5) Macie już jakąś datę otwarcie? W ogóle jak wam idą prace?
6) No i czy macie już ten skład administracyjny, którego tak poszukiwałyście... O, to jeszcze zapytam czy wyglądy już macie upatrzone.
Jeśli coś o co zapytałam, było wspomniane w zapowiedzi, to najmocniej przepraszam! A teraz przesyłam wam buziaki - besos.
[Profil]
  [prezentacja] [warsztat graficzny]
   Podziel się na:  
Yennagram na
nerwach zazdrosnych pbf'owców

o sobie
w wolnym czasie irytuję ludzi zawartością swojego profilu i stanowię inspirację dla pseudohejterów xd


Wysłany: 2017-08-10, 22:35   

Whatever <3 <3 <3 Ale z Ciebie fajna koleżanka. Za te ciepłe słówka masz u mnie wino i oczywiście zapraszam do Miami. :evil:


Cześć Poliszon <3 Dziękujemy za zainteresowanie naszym forum!
1) Sprawa punktów wciąż w budowie, bo chcemy opracować system przyjazny dla każdego gracza. Tego aktywnego z MG i tego, który nie jest za bardzo tym zainteresowany. W każdym razie mogę śmiało przyrównać punkty do waluty forumowej. Będzie się je zdobywało na każdym kroku. Za napisanie karty postaci będą punkty, za wywiązywanie się z terminów rezerwacji i nieobecności itp. też będziemy Was punktować. Generalnie punkty będą także za każdy post fabularny, więc każdy chcąc nie chcąc trochę tego nazbiera. Pytanie ile! To zależy od Was! Wstępnie jest plan, żeby punktami opłacać mieszkania i także "łaski MG". Tzn. że jeśli napada Cię złodziej, to masz opcję, aby wykupić od MG opcję, że Twoja torebka jemu wypadnie czy ktoś inny ją dla Ciebie odzyska i nie stracisz dokumentów! Ogólnie nazwiemy to pewnie jakoś ładniej :lol: Za punkty będzie też można kupować możliwość robienia multi np. z tego samego zakresu majątkowego, ale o tym dowiecie się więcej później. Tymczasem zarzucam luźne zarysy. Ważne jest także jednak nagradzanie, bo na pewno osoby z największą ilością zebranych punktów będą promowane na forum może w formie jakiegoś ładnego rankingu na stronie głownej, specjalnego koloru, oznaczenia w profilu itd. Wszystko będzie do dogadania. Mam nadzieję, że nieco rozjaśniłam tą sprawę. Wybacz, że to wciąż nie jest szczegółowy opis, ale dopasowujemy różne elementy układanki, żeby miało to sens w funkcjonowaniu.
2) Sprawa z NPC rozgrywa się tak, że będą prowadzone z jednego konta Mistrza Gry. Ogólnie jest wstępnie plan na poszukiwania postaci NPC, więc będzie można im robić rodzinę, byłe kochanki, pracowników itp. Wciąż pracujemy jeszcze nad bazą NPC, możliwe, że niektóre będą z czasem wycofywane, a inne wprowadzane do fabuły, aczkolwiek wydaje nam się fajną opcją zrobienie takiej NPC córki czy syna i wiedzieć, że ten tatus jest na forum i samemu można się do niego odezwać, i na pewno dziecku odpisze. :lol: To też uważamy już za aktywność Mistrza Gry. NPC będą miały wpływ na graczy, bo gracze będą też opisywali swoje relacje z nimi, jak było wyżej wspomniane. Ma to sens, bo będziemy dzięki nim mogły 'modyfikować' życie graczy już na poziomie interakcji z drugą postacią. Fakt, że zawsze gdzieś tam pojawiały się takie obietnice i nigdy się nie spełniały, ale chcemy spróbować i to zrobić. Trzymaj za nas kciuki! <3
Natomiast, co do zaangażowania innych graczy, oczywiście z czasem pojawi się nabór na MG, pewnie też kiedyś na nowych członków administracji i to te osoby będą w to zaangażowane, bo to życie fabularne forum i nie ma sensu dawać opcji prowadzenia wszystkim... Bo wtedy się robi zamieszanie, a chodzi też oto, żeby to miało swój kształt i było łatwe do odczytania dla wszystkich!
3) w tej sprawie nadmieniłam już coś wyżej i nie chciałabym więcej nic teraz pisać <3
4) Social media... Nowi członkowie administracji odwiedli nas trochę od twittera i zbliżamy się do instagrama, więc zobaczymy dokąd zaprowadzą nas kolejne dyskusje. W każdym razie nic na siłę i na pewno damy coś takiego, żeby było dla użytkowników atrakcyjne. Nawet jeśli to byłby twitter, ale... Chyba nie xd
5) Prace idą do przodu, ale nie chciałybyśmy jeszcze rzucać daty otwarcia w powietrze, bo jest na to zdecydowanie za wcześnie. W każdym razie rzucę taką uwagę, że plac budowy Miami jest najprzyjemniejszym ze wszystkich, na których miałam okazje bywać. 8)
6) Mamy ten skład, ale jednocześnie nadal go będziemy trzymać pod kluczem. Najpierw chcemy się między sobą poznać, dotrzeć i przede wszystkim dowiedzieć czy na pewno będziemy ze sobą pracować. Bezsensu jest teraz mówić, kto pracuje nad forum jeśli jest to tak wczesny etap. Mam nadzieję, że nie będziecie nam mieli tego za złe.
Wyglądów jeszcze nie mamy upatrzonych. Fakt, że pojawiły się jakieś propozycje, ale to też jest za wcześnie, żeby o tym mówić. W odpowiednim czasie poinformujemy, naprawdę <3
[Profil]
  [prezentacja]
   Podziel się na:  
zorzynkugram na
nigdzie, szukam swojego miejsca w kosmosie

o sobie
Trochę stuknięta kociara, która do perfekcji opanowała sztukę odwlekania wszystkiego na później.


Wysłany: 2017-08-11, 22:10   

Mój sentyment do CSI oczywiście nie pozwoli mi przejść obojętnie obok tego forum, podobnie jak cała zapowiedź, która mocno mnie zachęciła.
Szczerze mówiąc, to np. ja zawsze podchodziłam trochę z rezerwą do MG i jeśli miałam taką możliwość, to zwykle nie zgadzałam się na jego ingerencję lub zgadzałam w małym stopniu, ale teraz sobie myślę, że to mógł być błąd, tak że bardzo podoba mi się, że u was MG będzie dotyczył (przynajmniej na początku) każdego użytkownika, bo może dzięki temu wreszcie się do niego przekonam. :cool: I mega plus za te punkty i to, że będzie je można zdobyć za takie rzeczy jak to napisanie karty czy posty, a nie tylko i wyłącznie za jakieś zadania specjalne, podoba mi się!
No i ekipa solidna, tak więc o organizację i wygląd się nie martwię, trzymam mocno kciuki, aby wszystko wam wyszło, tak jak planujecie i czekam. <3
[Profil]
    [prezentacja] [warsztat graficzny]
   Podziel się na:  
puchatekgram na
Berrylane, bo to fajne forko

o sobie
Szukamy złota budując Denver.

nie ma mnie


Wysłany: 2017-08-12, 17:43   

Zorzynku bardzo dziękujemy za te miłe słowa :aaaaa: Cieszymy się, że zapowiedź przypadła Ci do gustu i mamy nadzieję, że jak forko już się otworzy to do nas zawitasz i będziemy mogły Cię przekonać, że nie taki Mistrz Gry straszny jak go malują :lol: Może akurat zmienisz trochę o nim zdanie <3 <3
_________________


    i found a girl stronger than anyone i know
[Profil]
  [prezentacja] [warsztat graficzny]
   Podziel się na:  
Itgram na
nigdzie

o sobie
.

Wysłany: 2017-08-13, 23:36   

Asami napisał/a:
Zostałam kupiona tym:
Cytat:
- MG będzie obowiązywał wszystkich użytkowników, ale tak jak pisałyśmy wyżej, w trakcie funkcjonowania forum będziecie mogli nam dać znać czy atrakcje przygotowane przez MG wam odpowiadają czy nie. Tym, którym się spodobają będziemy serwować je dalej, a tym którym nie, przestaniemy przeszkadzać. Jednak na początek chcemy dać szansę każdemu użytkownikowi, może akurat zmieni zdanie o MG i przekona się do gry z nim. :lol:


Ja również (zostałem w tym momencie kupiony), choć akurat uważam, że MG powinien obowiązywać każdego od początku do końca, ale... no nie ukrwajmy, pogoniłybyście sobie czymś podobnym część odbiorców. Rozumiem, że nie planujecie żadnych stopni ingerencji (jeśli coś o tym było i przeoczyłem to wybaczcie :D) i na początku każdej postaci będzie mogło przytrafić się wszystko? I właściwie co rozumiemy przez to "na początku"? Czy jeśli wpadnę na forum z opóźnieniem, kiedy będzie już funkcjonowało jakiś czas (lub założę multikonto), to również z początku będzie obowiązywał mnie MG, czy na podstawie obserwacji jego ingerecji w życie innych postaci w ciągu ostatniego miesiąca, będę mógł sobie powiedzieć, że nie podoba mi się sposób w jaki prowadzi grę i chcę z niego zrezygnować?

Yenna napisał/a:

Natomiast, co do zaangażowania innych graczy, oczywiście z czasem pojawi się nabór na MG, pewnie też kiedyś na nowych członków administracji i to te osoby będą w to zaangażowane, bo to życie fabularne forum i nie ma sensu dawać opcji prowadzenia wszystkim... Bo wtedy się robi zamieszanie, a chodzi też oto, żeby to miało swój kształt i było łatwe do odczytania dla wszystkich!


A nie myślałyście żeby "z czasem" zamienić na "od razu"? Administracja ma zazwyczaj pełne ręce roboty z samym prowadzeniem forum i własnych postaci, których zwykle również ma kilka i każdą chce dobrze rozwinąć. Głównie stąd (tak myślę) zaniedbanie MG, bo jak tu prowadzić cztery (+/-) multikonta, aktualizować spisy, akceptować karty, wykonywać prośby, odpowiadać na pytania itp. itd. i jeszcze grać z poziomu MG lub NPC, kiedy dodatkowo potrzeba czasu na taki szczególik jak życie prywatne. Ktoś (albo więcej ktosiów), kto nie miałby obowiązków administracji, miałby więcej czasu na urozmaicanie życia postaciom. Bo ile Was tam osób w tej administracji jest?Noo, ale generalnie pomysł w porządku. Na NY było przez większość czasu bardzo fajnie, więc i Miami w Waszych rękach powinno wypalić. Myślę, że zajrzę. :lol:
_________________
[Profil]
    [prezentacja] [warsztat graficzny]
   Podziel się na:  
Yennagram na
nerwach zazdrosnych pbf'owców

o sobie
w wolnym czasie irytuję ludzi zawartością swojego profilu i stanowię inspirację dla pseudohejterów xd


Wysłany: 2017-08-14, 14:23   

Hej IT, dziękujemy za wypowiedź w temacie! Miło odpowiadać na posty osób zainteresowanych forum, bo to daje fajną motywację! :aaaaa:

Nie martw się o MG, nawet jeśli dołączysz na forum trochę później, to nadal obowiązuje Cię ten sam początek. :D Poznajemy się! Otrzymujesz zadania, spotykasz MG, określać relacje z NPC i to Ty nam pokazujesz na ile możemy sobie z Tobą pozwolić. W razie potrzeby dogadania się, to wiadomo, że MG napisze stosowne PW czy cokolwiek. Także na pewno to nie jest tak, że pierwszy miesiąc gramy wszyscy, a potem nikt. :P

Co do NPC, to nadal zostajemy przy swoim stanowisku, bo... Do wszystkiego i do każdego trzeba mieć zaufanie. Tak jak gracze do adminów, że nie porzucą swojego tworu po 2 dniach, tak my do graczy, że faktycznie będą z nami i będą te npc pomagać prowadzić. Chcemy zbudować ekipę, która się dogada i będzie sobie wzajemnie ufała rozkręcając zabawę dla innych i mamy nadzieję spotkać takich ludzi już na naszym forum. Poszukiwania na MG / modów na pewno się pojawią, a żadnej osoby z chęciami do pracy na pewno nie przegonimy. W końcu chodzi o stworzenie super miejsca, które będzie wygodne dla każdego.
To prawda, że na początku może być dużo pracy, ale też od 1 dnia nie wystartujemy ze wszystkimi atrakcjami MG. Postaramy się zadbać o organizację, aby użytkownicy nie czekali godzinami na sprawdzenie kart itd. a potem ruszymy w świat z MG. Jest nas kilka, więc być może podzielimy się zadaniami i nie odczujemy aż tak bardzo tego ciężaru pracy... Zresztą jeszcze zobaczymy.
Na pewno wzięłyśmy Twoje słowa do serduszek i będziemy myśleć nad systemem pracy także w tych kategoriach, żeby dać radę. :matma:

I zapraszam Cię bardzo serdecznie, mam nadzieję, że spotkamy się na forum. ^^ :alko:
[Profil]
  [prezentacja]
   Podziel się na:  
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
wxv.pl - załóż forum dyskusyjne za darmoTa strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM