Eden Strona GłównaPoprzedni temat «» Następny temat
Regulamin
Autor Wiadomość
małpa
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-10, 23:40   Regulamin


REGULAMIN

ZASADY OGÓLNE

 1. Rejestracja na forum jest jednoznaczna z akceptacją poniższego regulaminu. Nieznajomość go nie zwalnia z przestrzegania przyjętych zasad.
 2. Każdy użytkownik może posiadać jedno konto, od którego wyjątkiem są jedynie konta zbiorowe, które odpowiadają za dodawanie informacji o danym forum. Konta zbiorowe powinny mieć na nicku nazwę forum, które reprezentują, a także w reklamie/zapowiedzi mają obowiązek wstawienia informacji o tym kto ma do takiego konta dostęp. Zastrzegamy sobie jednak usunięcie takiego konta w momencie zakończenia żywotności danego forum.
 3. O każdej zmianie regulaminu użytkownicy będą natychmiastowo informowani.
 4. Nick nie powinien zawierać jakichkolwiek obraźliwych treści czy też wyzwisk.
 5. Członkowie administracji Edenu nie są najważniejszymi osobami na forum, są również ludźmi i mają prawo popełniać błędy.
 6. Na forum nie ma osób gorszych czy lepszych. Zdanie każdego z użytkowników jest istotne oraz ważne. Priorytetem Edenu jest równość oraz sprawiedliwość.
 7. Używanie przekleństw jest dozwolone, jednak tylko by zaakcentować emocje - nie po to by kogokolwiek urazić.
 8. Zachęcamy do przestrzegania zasad netykiety. Nie musicie się lubić, ale przynajmniej się szanujcie.
 9. Każdy jest odpowiedzialny za umieszczone przez siebie treści. Każde niepokojące posty można bez przeszkód zgłaszać do któregoś z członków administracji na PW. Pilnowanie kultury na forum i zgłaszanie czegokolwiek nie jest uważane za KABLOWANIE. Zgłoszenia pozostają anonimowe.
 10. Prosimy o zrozumienie, że nie zawsze jesteśmy dostępni na forum. W razie nagłej potrzeby rozwiania wątpliwości można się z nami kontaktować również przez komunikator GG, numery znajdziecie tutaj.
 11. Przynależność do naszej społeczności nie jest obowiązkiem czy też przymusem. Jeżeli po jakimś czasie postanowisz od nas odejść - istnieje możliwość usunięcia konta. Zgłoś się jedynie do któregoś z członków administracji Edenu z taką prośbą. Ponadto kasacja konta nie jest równoznaczna z dożywotnią banicją. W każdej chwili możesz do nas wrócić.
 12. Prosimy o wypowiedzi zgodne z treścią i tytułem danego tematu. W nawiązaniu do pkt. 7. - jeśli masz personalne problemy z daną osobą, powstrzymaj się od komentarza i napisz wiadomość prywatną.


GRAFIKA & KODY

 1. Prosimy nie ukrywać lub nie kasować podpisu autora na jakiejkolwiek z jego prac. Doceńmy cudzą, ciężką pracę. Pozbycie się sygnaturki autora jest równoznaczne z kradzieżą. Więcej o plagiatach prac przeczytacie tutaj.
 2. Prace Twojego autorstwa, umieszczone bez Twojej zgody prosimy zgłaszać do administracji Edenu. Zostaną one wtedy niezwłocznie usunięte. Nie musisz dzielić się swoimi pracami by być Edeńczykiem.
 3. Warsztat nie jest obowiązkowy. Nie musisz go zakładać by móc dodawać avatary.
 4. Umieszczone prace nie stają się własnością forum czy wszystkich użytkowników. Są Twoimi pracami, które udostępniasz z własnej woli, dlatego jeśli chcesz by nie były częścią Edenu - skontaktuj się z którymś z administratorów.
 5. Prosimy o uszanowanie pracy innych ludzi i nie kradnięcie kodów. Gdy korzystamy z czyjegoś kodu, wspomnijmy o tym w dodanym przez niego temacie (np. w gotowcach). Nie twórzmy własnych kodów w oparciu o inne, a jedynie korzystając z samouczków.
 6. Dodawanie avatarów:

  1. Swoje prace należy hostować na serwisie www.imgur.com albo www.imgbox.com -są to dwa z niewielu serwisów, na których prace nie wygasają.
  2. Do tematu należy wstawiać avatary, a nie jedynie link do bloga, na którym publikujecie swoje prace. Możecie zrobić dopisek z adresem swojego bloga, jednak w temacie musi być widoczna wasza praca.
  3. Do tematów możecie dodawać inne rozmiary avatarów niż 320x200, jednak opiszcie je stosownym zapisem, aby było wiadomo, jakiego są rozmiaru.
  4. Możesz opatrywać swoje avatary podpisem, jeśli masz na to ochotę.
  5. Jeśli zakładasz nowy temat/dodajesz nowy wygląd zgłoś swój temat w tym miejscu.
  6. Koniecznie zapoznaj się z przydatnym tutorialem, w którym dowiesz się jak tworzyć grafikę w najlepszej jakościREKLAMA BLOGÓW, FORÓW ORAZ TWÓRCZOŚCI WŁASNEJ

 1. Na Edenie jest specjalne miejsce na reklamy blogów z avatarami oraz kodami. Napisz do admina w tej sprawie.
 2. Możesz reklamować swojego bloga/forum w podpisie.
 3. Jeśli dodajesz avatary do tematu z avatarami, do swoich prac możesz dołączyć link do bloga.


Na koniec: Niestosowanie się do zasad regulaminu skutkuje upomnieniami, a potem także i ostrzeżeniami aż do blokady pisania bądź całkowitego bana.

  Regulamin został stworzony w dniu 8.03.2015 r. przez Monroe, Cariret oraz Arktyczną Małpę na potrzeby Edenu.
  Ostatnia aktualizacja 28.05.2015r przez Yenna.
  Ostatnia aktualizacja 25.06.2015 - pkt. 11 Zasady ogólne oraz "Na koniec".
  Ostatnia aktualizacja 21.07.2015 - pkt. 6 Grafika & Kody oraz "Reklama blogów, forów oraz twórczości własnej"
  Ostatnia aktualizacja 19.06.2017 - dodanie informacji o multikontach i kontach zbiorowych przez Hasirę.
  Ostatnia aktualizacja 2.08.2017 - pkt. 2 Zasady ogólne przez Impatient
 
   Podziel się na:  
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
wxv.pl - załóż forum dyskusyjne za darmoTa strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM