Eden Strona GłównaPoprzedni temat «» Następny temat
Regulamin
Autor Wiadomość
Asamigram na
Zalegam na NYC

o sobie
Razem z Gamorą ratujemy galaktykę!


Wysłany: 2018-01-27, 12:48   Regulamin

REGULAMIN

ZASADY OGÓLNE
 1. Rejestracja na forum jest jednoznaczna z akceptacją poniższego regulaminu. Każdy użytkownik Edenu jest zobowiązany do przestrzegania zasad w nim zawartych.
 2. O każdej zmianie regulaminu oraz innych elementów forum użytkownicy będą natychmiastowo informowani w temacie z ogłoszeniami.
 3. Forum opiekuje się ekipa administratorów i moderatorów, których obecna lista znajduje się tutaj. Ich głównym zadaniem jest utrzymywanie porządku na Edenie. Każda decyzja przez nich podjęta jest ostateczna.
 4. Każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto. Wyjątkiem są konta zbiorowe, które odpowiadają za dodawania informacji o danym forum. Nickiem konta zbiorowego jest nazwa forum, które reprezentują. Mają obowiązek wstawienia informacji o tym, kto ma do niego dostęp w reklamie/zapowiedzi. Administracja Edenu może usunąć takie konto w momencie zakończenia żywotności danego forum.
 5. Nick nie może zawierać żadnych obraźliwych treści oraz wyzwisk.
 6. Na Edenie istnieją grupy, które mają ułatwić poruszanie się użytkowników na forum, gdy potrzebują pomocy. Wszystko o grupach znajduje się w tym temacie.
 7. Priorytetem Edenu jest równość i sprawiedliwość. Każdy z użytkowników jest wobec siebie i regulaminu równy.
 8. Przynależność do społeczności Edenu nie jest obowiązkiem. Jeśli po jakimś czasie użytkownik postanowi odejść – może usunąć swoje konto, w tym celu należy zgłosić się do któregoś z administracji Edenu. Po usunięciu konta dany użytkownik może w każdej chwili wrócić i założyć nowe konto.
 9. Zabronione jest ingerowanie w kod forum. Każda ingerencja skutkuje natychmiastowym usunięciem kodu, a także ostrzeżeniem wpisywanym do profilu użytkownika.
 10. W przypadku braku odpowiednich zapisów w regulaminie – obowiązują ustalenia zawarte w innych tematach oraz decyzje podjęte przez administrację.


POSTY, SHOUTBOX I PRYWATNE WIADOMOŚCI
 1. Na forum (w postach, na shoutboxie i na PW) należy przestrzegać zasad netykiety. Szczególnie zabronione jest podejmowanie dyskusji na tle rasistowskim, ksenofobicznym oraz nazistowskim.
 2. Zabrania się obrażania innych osób (nie tylko użytkowników Edenu) oraz forów. Wszelkie sianie nienawiści, niechęci czy wrogości do innych osób lub/i ich tworów będzie karane.
 3. Spory prywatne użytkowników powinny być rozstrzygane poza Edenem najlepiej na prywatnych kanałach komunikacji takich jak Gadu-Gadu czy Discord.
 4. Używanie przekleństw jest dozwolone, by zaakcentować swoje emocje. Nie można ich używać, by kogokolwiek urazić.
 5. Wypowiedzi na forum powinny być zgodne z treścią i tytułem danego tematu.
 6. Każdy z użytkowników Edenu może przedstawiać swój punkt widzenia w Oku Edenu.
 7. W dziale reklamy mogą udzielać się jedynie administratorzy poszczególnych forów.
 8. Założenie tematu w dziale oceny nie jest obligatoryjne. Forum chcące zareklamować się na Edenie, nie musi zakładać takiego tematu, niemniej jednak zachęcamy, aby to zrobić, ponieważ w tym dziale mogą wypowiadać się użytkownicy.


GRAFIKA&KODY
 1. Dostęp do działu z avatarami mają wyłącznie użytkownicy Edenu.
 2. W chwili udostępnienia pracy użytkownik oświadcza, że w przypadku kodów - jest jej autorem lub w przypadku avatarów - samodzielnie ją edytował. Jeśli użytkownik doda pracę, której sam nie wykonał, zostanie ona natychmiastowo usunięta, a użytkownik otrzyma ostrzeżenie wpisywane do profilu.
 3. Każdy z użytkowników może założyć swój warsztat. Nie jest on jednak obowiązkowy i aby dodawać avatary i gotowe kody, nie trzeba go posiadać.
 4. Umieszczone prace na Edenie nie stają się własnością forum czy innych użytkowników, którzy mają do niej dostęp. Wciąż pozostają pracami użytkownika, które je udostępnił. Na życzenie użytkownika administracja jest zobowiązana do usunięcia ich z forum.
 5. Zabrania się tworzenia własnych avatarów i kodów na podstawie prac innych użytkowników. W tym celu można korzystać z samouczków dodawanych w odpowiednim dziale.
 6. Dodawanie avatarów:
  1. Swoje prace należy hostować na serwach imgur, imgbox lub tgfimage, ponieważ są to jedne z niewielu serwisów, na których prace nie wygasają.
  2. Do tematu należy wstawiać avatary lub link do wpisu na swoim blogu, na którym można je znaleźć.
  3. W tematach z avatarami realnymi można dodawać avatary w innych rozmiarach niż 200x320px. Należy je widocznie opisać. W przypadku avatarów rysunkowych należy dodać je do tematu z odpowiednim wymiarem i do odpowiedniego działu.
  4. Każdy użytkownik może opatrywać swoje avatary podpisem.
  5. Jeśli zostanie założony nowy temat, należy to zgłosić. Avatary realne należy zgłosić w tym miejscu, a avatary rysunkowe w tym miejscu.
  6. Zachęcamy do zapoznania się z przydatnym tutorialem, z którego można dowiedzieć się, jak tworzyć grafikę w najlepszej jakości.


REKLAMA BLOGÓW, FORÓW ORAZ TWÓRCZOŚCI WŁASNEJ
 1. W stopce Edenu znajduje się specjalne miejsce, które służy do promowania blogów z avatarami i kodami, stron z twórczością własną oraz stron partnerskich. Każda osoba zainteresowana tą formą reklamy powinna zwrócić się do wybranego przez siebie administratora.
 2. Dozwolone jest reklamowanie swoich blogów, forów lub innych stron w podpisie.
 3. Administratorzy forów mogą zareklamować swoje fora w dziale reklam. Reklamujące się tam fora zostaną dodane do bazy forów, a aktualizacje umieszczane w ogłoszeniu nad forum Edenu.


POSTANOWIENIA KOŃCOWE
 1. Niestosowanie się do zasad regulaminu skutkuje upomnieniami, czasowymi blokadami pisania, ostrzeżeniami dodawanymi do profilów lub całkowitym banem. O wymiarze kary decyduje administrator lub moderator.
 2. Z forum powiązany jest fanpage na Facebooku prowadzony przez administrację Edenu.

Regulamin został stworzony przez Asami oraz bandito 27 stycznia 2018 na potrzeby Edenu na podstawie starego regulaminu stworzonego przez Monroe, Cariret oraz Arktyczną Małpę oraz jego późniejsze aktualizacje.
_________________
żegnaj sie z życiem witaj sie z banem jedzie asami czerwonym sedanem
[Profil] [WWW]
  [prezentacja]
   Podziel się na:  
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
wxv.pl - załóż forum dyskusyjne za darmoTa strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM